fbpx

Cargo to system wysuwanych koszy stosowanych, tam gdzie potrzebny jest łatwy dostęp. Całe wnętrze szafki wyjeżdża na zewnątrz co zapewnia ergonomiczny i wygodny dostęp do całej zawartości szuflady kuchennej lub łazienkowej.

W odpowiednio zaprojektowanej kuchni kosze cargo to podstawa. Dlaczego? Użycie ich w przestrzeni mebli kuchennych pozwoli na zwiększenie użytkowości szuflad, a co za tym idzie wygody korzystania. Istotne jest również, że pozwolą efektywnie zapełnić wąskie przestrzenie, ale nadadzą się również jako systemy narożne.

Najważniejsze zalety koszów cargo

Elastyczność montażowa koszy cargo

Kosze cargo są przystosowane do każdego typu szafek: niskie, średnie, wysokie. Dodatkowo znajdziemy wiele różych stelaży mocujących i możliwość przymocowania do każdego typu frontu. Dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, aby dołożyć takie rozwiązania do nawet już istniejącej przestrzeni szafek kuchennych lub łazienki.

Cargo dzielimy na:

Ale nie wystarczy zamontować byle jakie kosze cargo. W przypadku tego typu systemu najistotniejsze jest zastosowanie prowadnic i stelaży do montażu wysokiej jakości pochodzących od topowych producentów jak: BLUM, GRASS. To zapewni wieloletni żywot i doda funkcji jak cichy domyk, system samodomykania itp. W naszej ofercie znajdziecie kosze włoskiej firmy INOXA, które takie systemy posiadają.