Cleaf - włoskie płyty meblowe

Nowością w naszej kolekcji są płyty meblowe Cleaf. Te włoskie dekoracyjne płyty charakteryzują się wyjątkowymi wzorami z głębokimi strukturami. Występują we wzorach wszelkiego rodzaju tkanin, skór, imitacji betonu, kamienia czy powierzchni metalizowanych. Dodatkowo płyty meblowe Cleaf odzwierciedlają struktury drewniane, czyli wzory “odbite” w płycie. Dekoracyjne płyty meblowe Cleaf, dzięki bardzo dobrej synchronizacji struktury z dekorem, wszelkiego rodzaju imitacje sęków, słojów drewna czy pęknięć pokazane są nie tylko w grafice pokrywającej płytę, ale też w fakturze samej płyty.

Przyjrzyjmy się bliżej strukturom dostępnym w kolekcji płyt Cleaf

Zaletą dekoracyjnych płyt Cleaf są unikalne wrażenia estetyczne. Dodatkowo meble, czy fronty wykonane z tych dekorów zyskują na uroku, zwłaszcza w pomieszczeniach gdzie dużą rolę odgrywa oświetlenie. Gra światłocienia w głębokich strukturach powierzchni znakomicie uwydatnia ich rysunek.

Producent płyt dużą wagę przyłożył do wzorów płyt Cleaf. W niezwykle głębokich strukturach powierzchni występuje mała powtarzalność grafik umieszczonych na arkuszach. Pozwala to na wykorzystanie dużych formatów, bez strat na naturalności i estetyce arkusza. Dzięki powyższym właściwościom, płyty do złudzenia przypominają naturalne drewno oraz nie niszczą iluzji litej płyty drewnianej. Mimo tego, że nośnikiem płyt dekoracyjnych Cleaf jest płyta wiórowa, to materiał jest najwyższej jakości. Oznacza to, że jest łatwy w obróbce i nie spotkamy się z wyrwaniami czy innymi problemami.

Struktury płyt Cleaf

Jako dystrybutor płyt Cleaf w naszych magazynach utrzymujemy w stałej ofercie wybraną kolekcję najpopularniejszych dekorów, jednocześnie pozostałe dekory dostępne są w szybkim czasie realizacji.

Cleaf Piombo

To płyta o głęboko matowej powierzchni, która odbija niewielką ilość światła. Dodatkowo ta płyta meblowa jest przyjemna w dotyku, niepalcująca oraz wyjątkowo odporna na zarysowania.

Cleaf Alpaca

To płyta, która odwzorowuje jedwabisty efekt naturalnego włókna niegdyś stosowanego przez Inków do cesarskich ubrań.

Cleaf Yosemite

To płyta, która odwzorowuje naturalny wygląd spęczniałego drewna szkockiej sosny. Cechuje się doskonałym odzwierciedleniem słojów drewna, a efekt końcowy przypomina płynną i wypolerowaną strukturę.

Cleaf Tranche

To włoska płyta meblowa o strukturze przetartego naturalnego surowego tartacznego drewna. Na płycie widoczne są słoje, wióry oraz ślady obróbki.

Cleaf Talco

Talco to model płyty o ultra matowym wykończeniu. W dotyku jest miękka i jedwabista, wzorowana na kamieniu mydlanym.

Cleaf Spigato

To struktura o materiałowym motywie. Płyta przedstawia utkaną jodełkę z jasnych i ciemnych wzorów.

Cleaf Smart

To płyta prezentująca naturalność w dotyku. Dedykowana do najnowocześniejszych wnętrz. Dotykając powierzchni płyty, można odczuć wrażenie użycia materiału tekstylnego, choć to laminat.

Cleaf Sherwood

To płyta meblowo o imitacji drewna dębu. Dedykowana dla klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz.

Cleaf Scultura

To struktura prezentująca wzór drewna palisandra madagaskarskiego. Widoczne słoje drewna podkreślone są poprzez grę światła i cienia.

Cleaf Sable

To płyta o wyglądzie szczotkowanego drewna. Na powierzchni tych płyt meblowych widoczne są nieregularne, naturalne rysunki drewna wraz z nieregularnymi rysami oraz żłobieniami.

Cleaf Ares

Struktura włoskich płyt meblowych Ares inspirowana jest współczesną architekturą. Odzwierciedla ascetyczny materiał np. beton.

Cleaf Azimut

Struktura tej płyty odzwierciedla żywą teksturę długowiecznego drzewa – Cedru. Na tych włoskich płytach widoczne są długie słoje drewna.

Cleaf Cheope

To płyta inspirowana liniami piramid widocznymi z rzutu zenitalnego. Na płycie widoczny jest trójwymiarowy kształt, który tworzy grę światła i cienia na meblach czy ścianach.

Cleaf Concreta

To płyta o drobnej chropowatej strukturze. Prezentuje motyw cementowej powierzchni.

Cleaf Duna

To płyta meblowa odzwierciedlająca kamień piaskowca.

Cleaf Engadina

To dekor wzorowany na słojach piaskowanego drewna sosnowego.

Cleaf Esperia

To włoska płyta Cleaf odzwierciedlająca jodłę kalifornijską. Dzięki wyjątkowej głębi faktury występują niezwykłe wrażenia dotykowe i wizualne, szczególnie dzięki widocznym sękom.

Cleaf Fronda

To płyta o fakturze złudnie prezentującej dąb, jednak kolor dekoru jest jaśniejszy. Wzór płyty przypomina roślinę występującą we Włoszech do połowy XX wieku - wiąz.

Cleaf Idea

To płyta o strukturze odzwierciedlającej materiały stalowe. Przypomina aluminium szczotkowane pod kątem 45 stopni.

Cleaf Matrix

To struktura, która łączy nowoczesne rozwiązania technologiczne z dbałością o detale. Odzwierciedla różne odmiany drewna w głębokiej, pionowej strukturze drewna.

Cleaf Millennium

To wyjątkowo gruba struktura z efektem 3d wzorowana na miękkim drewnem szczotkowanej Czerwonej Sosny.

Cleaf Mosaico

To wzór struktury inspirowany modnymi włoskimi torebkami. Wzór płyt meblowych Mosaico to sznur ze skórzanych kwadratów.

Cleaf Nadir

To kolejny rodzaj włoskich płyt meblowych prezentujący geometryczne kształty. Wzór przedstawia długie rzędy i kolumny wypukłych, małych kwadratów.

Cleaf Okobo

Pomysł tego dekor wywodzi się z Japonii. Wzór struktury inspirowany jest drewnem Paulownia i posiada regularność włókien.

Cleaf Pembroke

To dekory inspirowane postarzanym dębem. Mocno widoczne są słoje czy sęki, a cała płyta dostarcza wyjątkowych odczuć odbiorcy, dzięki interakcji ze światłem.

Cleaf Penelope

To płyta o materiałowej strukturze wpasowująca się w nowoczesny styl.

Cleaf PrimoFiore

To wzór inspirowany na naturalniej skórze. Głęboka struktura nadaje płycie miękkość i jedwabistość.

Cleaf Reflex

To wzór o metalicznej strukturze. Inspirowany gwieździstym niebem i szczotkowanym aluminium.

Cleaf Riga

To kolejny wzór włoskich płyt meblowych zawierający geometryczne kształty. Płyta przedstawia połączenie trójwymiarowych naprzemiennych równoległych linii i porów drewna.

W naszych salonach sprzedaży w Poznaniu i Psarach Małych (pow. Wrzesiński) możecie na żywo zapoznać się z próbkami ww. dekorów.

Jeśli poszukujesz wyjątkowego dekoru Cleaf, koniecznie skontaktuj się z nami.

przemysłowe kleje, impregnat do drewna poznań, dostawca kleju do drewna, hurtownia lakierów do drewna, blaty egger, blaty kompaktowe, katalog egger, usługi stolarskie
CDW Sp. z o.o.
ul. Wichrowa 5, 62-300 Psary Małe
Spółka wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000202886; NIP 789-161-28-42; REGON 634570880, BDO 000091854; kapitał zakładowy: 51 000,00 PLN
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram