Dekory płyt melaminowanych, blatów, laminatów

Powrót do natury w dekorach.


Jednym z kluczowych czynników, które wpływają na poczucie komfortu, jest przestrzeń, w której przebywamy. Chcemy czuć się dobrze, więc powinniśmy zadbać o wizerunek wnętrz. Aby zrealizować ten cel, powinniśmy wybrać odpowiedni dekor. Obecnie popularny jest motyw powiązany z naturą.
Coraz częściej wybierając dekor, stawia się na naturalność, siłę I energię. Wzór z imitacji kamienia to motyw, który świetnie nadaje się do połączenia z innymi kolorami i materiałami.

O dekorach drewnopodobnych


Dekor drewnopodobny jest bardzo pożądany na rynku, ponieważ nadaje wnętrzu naturalność i ciepło. Autentyczne powierzchnie oraz kombinacja rustykalnych wzorów sprawia wrażenie posiadania autentycznego drewna w swoich wnętrzach. Imitacja drewna w znacznie niższej cenie niż pierwotny materiał sprawia, że jest to często wybierane rozwiązanie przez naszych klientów. Zastosowanie tego dekoru nadaje przedmiotom ponadczasowość, podkreśla każdy styl I umożliwia wykorzystanie go na wiele sposobów.


Oprócz dekorów drewnopodobnych oraz z motywem kamienia stosuje się chłodne odcienie metalu, które doskonale łączy się z ciepłymi kolorami. Jeśli aranżacja wnętrz ma budzić więcej emocji, warto zdecydować się na odważniejszy dekor. Doskonale sprawdzi się metal w odcieniu rdzy bądź miedzi.

W ostatnich latach zmysł wzroku został bardzo obciążony przez nadmierne prze bodźcowanie, co wpłynęło na zaburzenie odczuwania rzeczywistości pomiędzy widzeniem a czuciem. Obecnie istotną rolę odgrywa dotyk w zaspokojeniu efektu wizualnego produktu. To właśnie na podstawie wrażeń dotykowych podejmuje się aktualnie decyzje o wyborze określonego produktu. Imitowany materiał powinien zatem wiernie odwzorowywać tradycyjny materiał. Tak jest z Feelwood – czyli kolekcji trwałych, odpornych na działanie światła i wyjątkowo autentycznych wzorów o strukturach odwzorowujących rysunek dekoru. Oznacza to, że nawet po wielu latach użytkowania struktura nie odkształci się oraz nie zmieni swojego koloru.


Charakter oraz wyrazista struktura produkowanych sprawia, że dekoru często nie można odróżnić od prawdziwego drewna. Struktura synchroniczna, która została opisana, wyróżniają się luksusowym designem, wysoką jakością i różnorodnością. Wszystko to wpływa na wzrost zainteresowania owym rozwiązaniem. Co ciekawe struktura ta możliwa jest do zastosowania na wielu różnych płytach: płytach kompaktowych, laminatach, płytach komórkowych Eurolight, melaminowych płytach MDF, oraz melaminowych płytach wiórowych Eurodekor.

Zachęcamy do zapoznania się z dekorami, między innymi odwiedzając nasz katalog.

przemysłowe kleje, impregnat do drewna poznań, dostawca kleju do drewna, hurtownia lakierów do drewna, blaty egger, blaty kompaktowe, katalog egger, usługi stolarskie
CDW Sp. z o.o.
ul. Wichrowa 5, 62-300 Psary Małe
Spółka wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000202886; NIP 789-161-28-42; REGON 634570880, BDO 000091854; kapitał zakładowy: 51 000,00 PLN
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram