logo akzonobel lakiery i kleje
logo zeno - kleje kontaktowe do drewna

Kleje do drewna i wyrobów drewnopochodnych

AkzoNobel

Kleje AkzoNobel są produktami do zastosowań profesjonalnych.
Z powodzeniem wprowadzamy rozwiązania klejowe AkzoNobel do największych zakładów w Polsce. 

Dzięki wieloletniej współpracy z działem technicznym AkzoNobel posiadamy profesjonalną wiedzę i przekładamy ją na wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań na liniach klejowych naszych klientów.

Zeno Line Adhesives

Jest to nasza topowa marka klejów do wyrobów drewnopochodnych i drewnianych, co pozwala nam dostosować nasze produkty pod indywidualne potrzeby klienta. Dzięki szerokiej gamie produktów, które oferujemy, mamy dużą elastyczność w rozwiązywaniu problemów naszych klientów.

Nasze kleje znajdują zastosowanie w różnych dziedzinach, takich jak MDF, HDF, sklejka, płyty wiórowe, blaty, stolarka okienna, stolarka podłogowa, stolarka drzwi oraz schody.

Jakość

Wieloletnie doświadczenie w branży doskonale uświadomiło nam że nie ma tutaj miejsca na półśrodki - na pierwszym miejscu stawiamy na jakość naszych produktów.

Za naszymi produktami przemawiają również względy ekonomiczne - produkty wysokiej jakości gwarantują najwyższą jakość spoiny klejowej a dzięki temu nasi klienci mierzą się z mniejszą ilością reklamacji i odpadów.

Aby sprostać wymaganiom naszych partnerów podjęliśmy współpracę z największymi i najbardziej godnymi zaufania producentami klejów przemysłowych w Europie.

Know How

Nie musisz szukać rozwiązań na własną rękę i tracić pieniędzy na kolejne nietrafione wybory.

Pozwól nam dostosować nasze produkty do Twoich indywidualnych potrzeb i zaufaj naszym specjalistą. W trakcie niezliczonej ilości wizyt w zakładach naszych klientów, prób i testów zdobywamy wiedzę, którą chcemy przekazać Tobie.

Dzięki doświadczeniu, które posiadamy codziennie usprawniamy pracę klientów, którzy nam zaufali.
Skontaktuj się z nami i przekonaj się że Tobie możemy również pomóc.


klejenia elementów drewnianych

Nie produkt, a wiedza i rozwiązanie

Szeroka gama produktów nie służy bezmyślnym ofertowaniu ich, a powiększonym możliwościom stworzenia specjalistycznie dobranej oferty, która usprawni działania produkcyjne każdej wielkości przedsiębiorstwa.
Zobacz jak pomogliśmy innym

Szukasz rozwiązania produkcyjnego?

Posiadamy wiele dodatkowych produktów z AkzoNobel, które dopełniają możliwości tworzenia indywidualnych rozwiązań
• Kleje melaminowe
• Kleje EPI
• Kleje 0-fomaldehydu
• Kleje bezinwazyjne
• Kleje bezemisyjne
skontaktuj się
aplikacja kleju do drewna za pomocą pistoletu
klej w butle

ZENO LINE ADHESIVES - Kleje do drewna i wyrobów drewnopochodnych

Działamy na rynku z myślą o zapewnieniu naszym klientom najwyższej jakości klejów, które spełniają najwyższe standardy. .

UF, MUF, Mocznikowe, Kontaktowe, PUR D3/D4, PVaC, D3/D4
Sprawdź w sklepie

Nasze zaangażowanie - 
Twój rozwój

Nasz cel, nasza misja, która wskazuje nam drogę naszych działań. 
skontaktuj się
szkolenia z kleju do drewna
przemysłowe kleje, impregnat do drewna poznań, dostawca kleju do drewna, hurtownia lakierów do drewna, blaty egger, blaty kompaktowe, katalog egger, usługi stolarskie
CDW Sp. z o.o.
ul. Wichrowa 5, 62-300 Psary Małe
Spółka wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000202886; NIP 789-161-28-42; REGON 634570880, BDO 000091854; kapitał zakładowy: 51 000,00 PLN
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram