O co chodzi z tym CDW

Dla wszystkich, którzy poszukują profesjonalnego wsparcia ekspertów w branży. 

CDW to przede wszystkim nasi specjaliści i ich ekspercka wiedza poparta latami doświadczenia, dzięki temu możemy zaproponować najlepiej dopasowane rozwiązania dla Twojego zakładu stolarskiego.
Zostań Partnerem

Nasze kultura, misja, wizja

Chcemy przede wszystkim sprawić, aby naszym zaangażowaniem dbać o Twój rozwój.

Tworzymy wielkie rzeczy

Nieustannie poszerzamy swoje kompetencje

Poprawiamy wyniki naszych partnerów

Dbamy o dobrą atmosferę w pracy

O nas

Co nas cechuje?

Wieloletnie doświadczenie, dbałość o klienta i relacje.


Jako CDW jesteśmy na rynku od 2004 roku. Od początku działalności z powodzeniem skupiamy się na spełnianiu oczekiwań i znajdowaniu rozwiązań dla naszych klientów.

Naszym głównym obszarem działań jest wsparcie małych i dużych zakładów stolarskich. Wśród naszych kontrahentów znajdują się prężnie działające firmy zajmujące się między innymi stolarstwem, meblarstwem, architekturą ogrodową i antykorozją.

Zależy nam na nieustannym rozwoju firmy, pracowników jak i współpracujących z nami przedsiębiorców. Dbamy o to, aby każdy pracownik w organizacji utrzymywał najwyższy standard jakości i obsługi naszych klientów. W taki sposób aby każdemu klientowi przyszło do głowy zapytanie:

„Czy nie zna Pan firmy z branży, w której byłbym równie dobrze obsługiwany?”


Stale wprowadzamy nowe procesy w taki sposób, aby ułatwić klientom skorzystanie z usług organizacji. Wspieramy pracowników w poszerzaniu wiedzy, zdobywaniu nowych umiejętności i kompetencji, a w samej organizacji systematycznie wprowadzamy najnowsze sposoby działania.


Nasza firma podzielona jest na trzy działy: Centrum Stolarskie, Systemy Klejowe oraz Systemy Lakiernicze. Opieramy się na produkcji, handlu hurtowym i detalicznym materiałami i półproduktami. Posiadamy nowoczesny Park maszynowy dzięki, któremu jesteśmy w stanie wykonać usługi stolarskie takie jak, frezowanie, oklejanie pod indywidualne projekty czy cięcia. Wszystko to jest możliwe dzięki wyposażeniu Centrum Stolarskiego w: centrum obróbczym CNC, pilarce panelowej, okleiniarce wąskich płaszczyzn oraz nowoczesną prasą półkową.


Współpracujemy z wieloma znanymi producentami m.in. AkzoNobel, Valresa, Sikkens, ZENO Line Adhesives, ALUPROFIL, EGGER, GAMET, FORNER, AMIX, FINSA, Hettich, Kronospan, Hranipex, GetaLit, REHAU.


Obszar systemów klejowych oraz lakierniczych skupia się na doradztwie i dostosowywaniu odpowiednich produktów do działalności naszych klientów. Nasza praca w dużej mierze polega na wizytach w zakładach klientów i analizie aktualnych procesów oraz problemów z którymi się mierzą. Wspólnie z klientami przeprowadzamy testy w ich zakładach oferowanych przez nas produktów i dokładnie analizujemy ich potrzeby. Dzięki temu jesteśmy w stanie dobrać najlepsze rozwiązania.


Gwarantujemy wysoką jakość produktów, gdyż wykorzystujemy rozwiązania własnej produkcji takie jak kleje ZENO Adhesives, EKO Impregnator, Bejca EKOsyntetyk CDW.
W zakresie rozwiązań lakierniczych i klejowych oferujemy również rozwiązania marek takich jak: Akzo Nobel, Valresa, Sikkens, Cetol, Rubol.
przemysłowe kleje, impregnat do drewna poznań, dostawca kleju do drewna, hurtownia lakierów do drewna, blaty egger, blaty kompaktowe, katalog egger, usługi stolarskie
CDW Sp. z o.o.
ul. Wichrowa 5, 62-300 Psary Małe
Spółka wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000202886; NIP 789-161-28-42; REGON 634570880, BDO 000091854; kapitał zakładowy: 51 000,00 PLN
graduation-hatpie-chartrocketthumbs-up
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram