fbpx

O nas

Firma CDW powstała w 2004 roku i od tego czasu z powodzeniem zajmuje się obsługą przedsiębiorców działających w branży meblarskiej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i dbałości o klienta, staliśmy się konkurencyjną firmą w branży meblarskiej.

Nasza działalność oparta jest na produkcji oraz handlu hurtowym i detalicznym materiałami i półproduktami wykorzystywanymi przez zakłady stolarskie oferującą przekrój produktów drewnopochodnych jak MDF, HDF, sklejki, blaty kuchenne, okleiny, melaminy, obrzeża. CDW podzielone jest na trzy działy: Centrum Stolarskie oraz Systemy Klejowe i Systemy Lakiernicze.

Posiadamy produkty znanych producentów m.in. ALUPROFIL, EGGER, GAMET, FORNER, AMIX, FINSA, Hettich, kronospan, Hranipex, GetaLit, REHAU. Dodatkowo produkujemy własne rozwiązania jak ZENO Adhesives, EKO Impregnator, Bejca EKOsyntetyk CDW.

Nasz oddział w Poznaniu wyposażony jest w park maszynowy z pilarką panelową, okleiniarką wąskich płaszczyzn, centrum obróbczym CNC i nowoczesną prasą półkową. Dzięki czemu możemy wykonywać usługi stolarskie cięcia, frezowania, oklejania pod indywidualne projekty.

Wzrost liczby klientów potwierdza wysoką jakość naszych usług. Skuteczność oraz wysoka jakość jest owocem profesjonalnej i fachowej pracy całego zespołu. Lubimy wyzwania, z chęcią podejmiemy się wykonania nawet najśmielszych projektów.

Nasze mocne strony to: szybki termin realizacji zamówienia, fachowa obsługa oraz konkurencyjna cena. Stawiamy na ciągły rozwój poszerzając asortyment oferowanych usług. Naszą strategią jest innowacyjność oraz nieustanne doskonalenie jakości.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy CDW Sp. z o.o.