<php get_bloginfo('name'); ?>

O nas

Firma CDW powstała w 2004 roku i od tego czasu z powodzeniem zajmuje się obsługą przedsiębiorców działających w branży meblarskiej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i dbałości o klienta, staliśmy się konkurencyjną firmą w branży meblarskiej.

Nasza działalność oparta jest na produkcji oraz handlu hurtowym i detalicznym materiałami i półproduktami wykorzystywanymi przez zakłady stolarskie. Naszą działalność koncentrujemy na trzech działach: Centrum Stolarskie usytuowane w Poznaniu oraz Systemy Klejowe i Systemy Lakiernicze, które zlokalizowane są we Wrześni.

Nasz oddział w Poznaniu wyposażony jest w park maszynowy z pilarką panelową, okleiniarką wąskich płaszczyzn, centrum obróbczym CNC i nowoczesną prasą półkową.

Wzrost liczby klientów potwierdza wysoką jakość naszych usług. Skuteczność oraz wysoka jakość jest owocem profesjonalnej i fachowej pracy całego zespołu. Lubimy wyzwania, z chęcią podejmiemy się wykonania nawet najśmielszych projektów.

Nasze mocne strony to: szybki termin realizacji zamówienia, fachowa obsługa oraz konkurencyjna cena. Stawiamy na ciągły rozwój poszerzając asortyment oferowanych usług. Naszą strategią jest innowacyjność oraz nieustanne doskonalenie jakości.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy CDW Sp. z o.o.