Kosze cargo

Cargo to system wysuwanych koszy stosowanych, tam gdzie potrzebny jest łatwy dostęp. Całe wnętrze szafki wyjeżdża na zewnątrz co zapewnia ergonomiczny i wygodny dostęp do całej zawartości szuflady kuchennej lub łazienkowej.

W odpowiednio zaprojektowanej kuchni kosze cargo to podstawa. Dlaczego? Użycie ich w przestrzeni mebli kuchennych pozwoli na zwiększenie użytkowości szuflad, a co za tym idzie wygody korzystania. Istotne jest również, że pozwolą efektywnie zapełnić wąskie przestrzenie, ale nadadzą się również jako systemy narożne.

Najważniejsze zalety koszów cargo

  • Cargo to akcesoria meblowe, które maja podstawowe zalety jak:
  • Ułatwiają i przyspieszają pracę w kuchni
  • Wykorzystują efektywnie wąskie przestrzenie
  • Posiadają wysoki udźwig (akcesoria o podobnych rozmiarach mogą mieć przeważnie mniejsze wartości) - cargo to nawet do 300 kg.
  • Umożliwiają łatwy i wygodny dostęp do całej zawartości szafki.
  • Pozwolą łatwo wykorzystać trudną przestrzeń jaką są narożniki kuchenne.
  • Wygodne przechowywanie produktów spożywczych, butelek i słoików

Elastyczność montażowa koszy cargo

Kosze cargo są przystosowane do każdego typu szafek: niskie, średnie, wysokie. Dodatkowo znajdziemy wiele różnych stelaży mocujących i możliwość przymocowania do każdego typu frontu. Dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, aby dołożyć takie rozwiązania do nawet już istniejącej przestrzeni szafek kuchennych lub łazienki.

Cargo dzielimy na:
  • Cargo niskie
  • Cargo wysokie
  • Kosze magic corner do stosowania w szafkach narożnych.

Ale nie wystarczy zamontować byle jakie kosze cargo. W przypadku tego typu systemu najistotniejsze jest zastosowanie prowadnic i stelaży do montażu wysokiej jakości pochodzących od topowych producentów jak: BLUM, GRASS. To zapewni wieloletni żywot i doda funkcji jak cichy domyk, system samodomykania itp. W naszej ofercie znajdziecie kosze włoskiej firmy INOXA, które takie systemy posiadają.

przemysłowe kleje, impregnat do drewna poznań, dostawca kleju do drewna, hurtownia lakierów do drewna, blaty egger, blaty kompaktowe, katalog egger, usługi stolarskie
CDW Sp. z o.o.
ul. Wichrowa 5, 62-300 Psary Małe
Spółka wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000202886; NIP 789-161-28-42; REGON 634570880, BDO 000091854; kapitał zakładowy: 51 000,00 PLN
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram