Pielęgnacja okien drewnianych

Drewno zwiększa komfort pomieszczeń i nadaje im unikalną atmosferę. Aby zachować przyjemne doznania na długo, niezbędna jest systematyczna pielęgnacja ram drewnianych.

Zaleca się regularne czyszczenie drewnianych konstrukcji na zewnątrz i wewnątrz oraz obszar styku skrzydeł i ramy. W tym celu stosuje się ciepłą wodę z łagodnym środkiem czyszczącym. Warto zadbać o drożny odpływ deszczówki oraz oliwienie okuć sprayem co ułatwi otwieranie, oraz zamykanie. Konserwacja uszczelek zapewni elastyczność i prawidłowe uszczelnienie okien.

Sikkens Pflegeset do drewna

Aby uzyskać długo trwałość i zachować dobry stan okien i drzwi oraz elementów drewnianych warto zastosować środki do pielęgnacji. W swojej ofercie posiadamy zestaw pielęgnacyjny Sikkens Pflegeset. Stale dobry wygląd okien można utrzymać poprzez odświeżenie za pomocą specjalnych środków czyszczących oraz mleczka. Regularne stosowanie chroni powłoki kryjące i lazurujące, a także nadaje nowego koloru. W pierwszej kolejności stosuje się środki czyszczące natomiast aby zapewnić jak najdłuższa trwałość produktów, należy stosować mleczko pielęgnacyjne. Dla osiągnięcia jeszcze lepszych rezultatów należy stosować je minimum raz w roku. Tak jak o okna, należy zadbać o drzwi, stosując minimum raz w roku ściereczkę pielęgnacyjną. Oprócz odświeżenia dodatkowo zabezpiecza ona przed zabrudzeniem i wpływem czynników atmosferycznymi. Regularna pielęgnacja wydłuża żywotność asortymentu.

W swojej ofercie posiadamy, ściereczkę pielęgnacyjną, środek czyszczący oraz zestaw składający się ze środka czyszczącego oraz mleczka. Stosowanie tych produktów służy między innymi do odświeżenia, czyszczenia, odtłuszczania zamkniętych powierzchni na przykład lakierów, powłok lazurowych, plastików czy metali, konserwacji oraz renowacji okien i drzwi drewnianych. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

CDW Sp. z o.o.
ul. Wichrowa 5, 62-300
Psary Małe
NIP: 789-161-28-42
REGON: 634570880
KRS: 0000202886
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram