Ultramatowe płyty meblowe Forner Velvet

W naszym magazynie dostępne są dekory z kolekcji płyt Forner Velvet Ultra Matt. Bazując na doświadczeniu i aktualnie panujących trendach, wybraliśmy na nasz stan magazynowy najpopularniejsze wzory z kolekcji Velvet. Za naszym pośrednictwem mają Państwo też możliwość zamówienia pozostałych, niepowtarzalnych dekorów płyt Velvet Ultramat.

Charakterystyka płyt meblowych Velvet Ultramat

Kolekcja Ultramatowych płyt Velvet jest znakomitym zastępstwem dla rzadko spotykanych do tej pory frontów lakierowanych z super głębokim matowym wykończeniem. Pokryte są warstwą antyfingerprint, która zapobiega powstawaniu na powierzchni odcisków palców.  Powierzchnia płyty jest łatwa utrzymaniu, jeśli natomiast zostanie zabrudzona, wystarczy przetrzeć ją ściereczką z mikrofibry namoczoną w wodzie z mydłem.

Ultramatowe płyty Velvet mają wysoką odporność na zarysowania. Zgodnie z normą UNI EN 438/25 wartość ta równa się 3. Dzięki właściwościom płyty wszelkie ewentualne mikro zarysowania można naprawić za pomocą bawełnianej szmatki oraz żelazka lub suszarki.

Kolekcję Velvet charakteryzuje 2 stronę pokrycie płyty matową folią. Nośnikiem płyt Velvet Ultramat jest MDF. Dzięki temu płyta jest łatwa w obróbce. Co więcej, zminimalizowane jest ryzyko wyszczerbień przy cięciu, co może mieć miejsce przy obróbce płyt lakierowanych. Kolekcja płyt Velvet występuje w wymiarze 2800x1300x18,7mm. Sprzedawana jest w całych arkuszach z możliwością rozkroju w naszym parku maszynowym. Dodatkowo dostępne są obrzeża w kilku wariantach 23x0,35mm, 43x0,35mm, 21:1mm, 43x1mm. Idealne dopasowanie kolorystyczne obrzeży z płytami, umożliwia  w szybkim czasie uzyskanie wymarzonych frontów.Dodatkowo płyta Ultramat Velvet nie wykazuje tendencji do żółknięcia pod wpływem promieni UV, jak to ma miejsce w przypadku frontów lakierowanych. Ponadto zaletą płyt Velvet jest pokrycie ich folią ochronną, która zabezpiecza formatki w trakcie rozkroju, transportu, czy montażu. Folia minimalizuje ryzyko uszkodzeń.

Fronty meblowe Velvet Fornera - możliwe z korpusem Eggera

Forner udostępnił listę dopasowań kolorów płyt Velvet do palety barw NCS, RAL oraz do dekorów Eggera. (Zobacz listę) Dzięki dopasowaniu kolorów płyt meblowych istnieje możliwość wykonania korpusów z płyt Egger pasujących do frontów Velvet.  

Szukasz nowoczesnego dekoru? Chcesz wymienić fronty meblowe? Skontaktuj się z nami. Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązanie.

przemysłowe kleje, impregnat do drewna poznań, dostawca kleju do drewna, hurtownia lakierów do drewna, blaty egger, blaty kompaktowe, katalog egger, usługi stolarskie
CDW Sp. z o.o.
ul. Wichrowa 5, 62-300 Psary Małe
Spółka wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań - Nowe Miasto i Wilda, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000202886; NIP 789-161-28-42; REGON 634570880, BDO 000091854; kapitał zakładowy: 51 000,00 PLN
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram